Velký apartmán

Velký apartmán s galerií, prostornou kuchyní s velkým stolem a krbem. Samostatný vchod s verandou z venku i do dvora. Kapacita 9 lůžek.

2 pokoje v podkroví, každý pokoj s vlastní koupelnou. Společenská místnost s krbem, galerií, vřetenové schodiště s marockým štukem, toaletou a kuchyní s ledničkou, sporákem.

- Pokoj 5 lůžek (1 dvoulůžko, 3 jednolůžka), koupelna s toaletou, sprchový kout.
- Pokoj 4 lůžka (1 dvoulůžko, 2 jednolůžka), koupelna s toaletou, sprchový kout, pračka.

K dispozici uzavřený dvůr. Ve dvoře letní kuchyně s ohništěm, mega postelí, koutek pro děti, flipper, stolní fotbálek, koutek s bylinkami k užívání. Zahrada s řekou Moravskou Dyjí a kamenným stolem, lavicí a dvěma ohništi, houpačky. 150m Dolní rybník s kamenným stolem, lavicí a udírnou.220m Horní rybník v lese.

Velký apartmán se společenskou místností…4.950,0 Kč/noc…9 lůžek.Cena za lůžko při stoprocentní vytíženosti je 550 kč/lůžko/noc.

Kauce za pobyt je…4.000Kč.
( Lze objednat mimo sezonu minimálně na tři dny a více. Od poloviny dubna lze Velký apartmán objednat s Malým apartmánem na sezonu (červenec-srpen) od soboty do soboty. Kapacita-15 lůžek. Do poloviny dubna,sezona – pouze celou chalupu.)

> Obsazenost-Rezervace <
Pokud máte dotaz napište nám

 

Malý apartmán

Apartmán s kachlovou pecí. Kapacita 7 lůžek.

Dva pokoje oddělené chodbou(lednička) a koupelna s toaletou, pračkou, sprchový kout.

- Pokoj 4 lůžka (2 jednolůžka, 1 dvoulůžko), kachlová kamna, kuchyňka.
- Pokoj  3 lůžka (palanda pro dva, 1 jednolůžko), kuchyňka.

Samostatný vchod z venku i ze dvora chalupy.. K dispozici uzavřený dvůr. Ve dvoře letní kuchyně s ohništěm, mega postelí, koutek pro děti, flipper, stolní fotbálek,  koutek s bylinkami k užívání. Zahrada s řekou Moravskou Dyjí a kamenným stolem s lavicí a dvěma ohništěm. 150m Dolní rybník s kamenným i dřevěným stolem, lavicí a udírnou.220m Horní rybník v lese.
Malý apartmán. 3.850,0Kč/noc.7 lůžek.Cena za lůžko při stoprocentní vytíženosti je 550 kč/lůžko/noc.Kauce za pobyt je…4.000Kč.
( Lze objednat mimo sezonu minimálně na tři dny a více. Od poloviny dubna lze Malý apartmán objednat s Velkým apartmánem na sezonu (červenec-srpen) od soboty do soboty. Kapacita-15 lůžek. Do poloviny dubna, sezona – pouze celou chalupu.)

> Obsazenost-Rezervace <
Pokud máte dotaz napište nám

 

Apartmán Ubytování ve dvoře

Pokoje se společenskou místností s krbem a klavírem (křídlem). Kapacita 9 lůžek.

- Průchozí pokoj 4 lůžka (2 jednolůžka,1 patrová postel)
- Navazující pokoj  3 lůžka (1 jednolůžko,1 patrová postel)
- Samostatný pokoj 2 lůžka (2 jednolůžka) s pecí a kachlovými kamny.
- Kuchyně a koutek u klavíru s krbem  kytarou a jinými nástroji.

Koupelna společná pro všechny pokoje s toaletou a vanou. Společenská místnost s kuchyní (lednička,myčka, sporák a jiné vybavení), krb s klavírem-křídlo. Společná chodba. Ubytování ve dvoře se dá propojit s apartmánem U řeky Moravské Dyje.K dispozici uzavřený dvůr. Ve dvoře letní kuchyně s ohništěm, mega postelí, koutek pro děti, flipper, stolní fotbálek,  koutek s bylinkami k užívání. Zahrada s řekou Moravskou Dyjí a kamenným stolem, lavicí a dvěma ohništi, pískoviště, houpačky. 150m Dolní rybník s kamenným stolem, lavicí a udírnou.220m Horní rybník v lese.
Ubytování ve dvoře…4.950,0Kč/noc…9 lůžek.Cena za lůžko při stoprocentní vytíženosti je 550 kč/lůžko/noc.Kauce za pobyt je…4.000Kč.
( Lze objednat mimo sezonu minimálně na tři dny a více. Od poloviny dubna lze apartmán Ubytování ve dvoře objednat s apartmánem U řeky Moravské Dyje na sezonu  (červenec-srpen) od soboty do soboty.Kapacita-13 lůžek. Do poloviny dubna,sezona – pouze celou chalupu.Samostatný vchod ze dvora.)

 

 

> Obsazenost-Rezervace <
Pokud máte dotaz napište nám

 

Apartmán U řeky Moravské Dyje

Apartmán má dvě místnosti.V menší místnosti  je manželská postel . Ve větší místnosti blíže k řece s francouzským oknem s výhledem na Moravskou Dyji je palanda na spaní, koupelna se sprchou, toaletou,kuchyňkou. Vchod  z letní kuchyně nebo od řeky Moravský Dyje.

U řeky Moravské Dyje…2.700,0Kč/noc…4 lůžka. Kauce za pobyt je…4.000Kč.( Lze objednat mimo sezonu minimálně na tři dny a více. Od poloviny dubna lze apartmán U řeky Moravské Dyje objednat s apartmánem Ubytování ve dvoře na sezonu  (červenec-srpen) od soboty do soboty.Kapacita-13 lůžek. Do poloviny dubna,sezona – pouze celou chalupu.)

> Obsazenost-Rezervace <
Pokud máte dotaz napište nám

Apartmány k pronajmutí

Objekt……………………………………………….15.950,0 Kč/noc. Kapacita 29 lůžek. Cena za lůžko při stoprocentní vytíženosti je 550 kč/lůžko/noc.

Minimální pronájem dvě noci-celá chalupa ………36.700, 0Kč kapacita 29lůžek.
Apartmán lze objednat mimo sezonu minimálně na tři dny a více.
Na jednu noc  lze lůžko zarezervovat v Malém apartmánu za cenu 1200Kč.

Silvestr – chalupa (4x apartmán, 9x pokoj, kapacita 29 lůžek,) cena…104.400,0Kč. Cena silvestru zahrnuje 4 dny, kde jsou zahrnuty už všechny okolní poplatky za energii a dřevo na vytopení apartmánu.

Je možný i rozdělení chalupy na silvestra.

Cena:

Velký apartmán (2x pokoj s koupelnou, kapacita 9 lůžek, společenská místnost s galerií) cena…32.400,0Kč.Cena silvestru zahrnuje 4 dny, kde jsou zahrnuty už všechny okolní poplatky za energii a dřevo na vytopení apartmánu.

Malý apartmán, apartmán Ubytování ve dvoře,apartmán U řeky Moravské Dyje (7x pokoj,kapacita 20 lůžek, 3x koupelna,společenská místnost s klavírem) cena…72.000,0Kč.Cena silvestru zahrnuje 4 dny, kde jsou zahrnuty už všechny okolní poplatky za energii a dřevo na vytopení apartmánu.

Na jednu noc  lze lůžko zarezervovat v Malém apartmánu za cenu 1200Kč.

Příjezd…16hod.

Odjezd…9-10hod. Nebo dle dohody a možností.

K dispozici uzavřený dvůr s letní kuchyní a ohništěm, zahrada s řekou Moravskou Dyjí,  kamenným stolem a ohništěm.Také rybník na koupání a rybolov.

Svátky a prodloužený víkendy během roku lze objednat pouze celou chalupu na tři a více dnů,nebo dle dohodya možnosti.

 

Info k rezervaci.

Rezervace je blokovaná pouze při zaplacení padesáti procent z ceny. Klienti mají stanovenou splatnost do 5 dnů, poté se termín uvolní pro další zájemce. Lze urychlit výpisem z banky. Nad 29 osob se platí 300,- Kč/osoba/den.  Doplatek musí být zaslán 15 dnů před příjezdem hostů bankovním převodem.

Jakmile bude záloha převedena na účet, budu Vás informovat a na stránkách Váš termín zablokuji.Při odstoupení pobytu nebude klientovi vracen rezervační poplatek. Zákazník má nárok na vrácení celé částky pouze v případě nahodilých a nepředvídatelných událostí (jako např. přírodní katastrofy, které znemožňují pobyt nebo havárie v objektu).

Kauce za chalupu činí 16.000,Kč. Kauce je vratná v plné výši, pokud bude objekt  s letní kuchyní,barem a grilem, zahradou a pergolou ve stavu, v jakém byl předán. Kauce se předává při převzetí chalupy v den příjezdu. V den odjezdu se vrací.

 

Poplatek za domácí mazlíčky (pejsek, kočička) činí 150,- Kč/noc. Pejsci a kočičky nebo jiná havěť nemůžou být bez dozoru v místnostech chalupy!

K dispozici je Dolní Modletický rybník ,cca-150m od chalupy na koupání i rybolov. Možnost pronájmu dvojité pípy s chladicím zařízením na potravinářský plyn. Je nutné upřesnit počet aut! Za větší množství aut (více než 7) se platí poplatek 150,- Kč/den/auto. Každý host se musí seznámit s ubytovacím řádem, který naleznete v příloze. Lze nalézt také na stránkách http://modletice-ubytovani.cz/

 

 

 

> Obsazenost-Rezervace <
Pokud máte dotaz napište nám

 

Příplatky a důležité informace

V podzimním,zimním a jarním období se platí 10% navíc z celkové částky pobytu, (vyšší náklady na vytápění chalupy.Chalupa je vytápěna dřevem.)

 

Příjezd…16hod.
Odjezd…9-10hod.Nebo dle dohody a možností.

Každý host by se měl seznámit s ubytovacím řádem před příjezdem,aby nevzniklo nedorozumění.

 

> Obsazenost-Rezervace <
Pokud máte dotaz napište nám